Пловдив - Пазарджик

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 6 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 1 ч.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Пловдив - Пазарджик
Транспортни фирми

Скаптопара 5 / Струма 11
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 5 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Илиас Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Медилин СД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 5 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Венцислав Ангелов - Глория Ве
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 4 лв.
Хеброс бус ООД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 4 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 3 лв.
Пътнически превози Благоевград
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 3 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
В и В Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 5 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България