Пловдив - Виена

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 81 лв.
Двупосочен билет : 162 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 6 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Stadion Center, Olimpiaplatz 2, Виена
Времетраене : 17 ч. 10 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Пловдив - Виена
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Виена
Австрия
Едн. билет : 81 лв.
Дв. билет : 162 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Виена
Австрия
Едн. билет : 74 лв.
Дв. билет : 145 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Виена
Австрия
Едн. билет : 117 лв.
Дв. билет : 203 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Виена
Австрия
Едн. билет : 127 лв.
Дв. билет : 223 лв.
Автобусна компания Афродита Транс
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Виена
Австрия
Едн. билет : 120 лв.
Дв. билет : 190 лв.
Георг
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Виена
Австрия
Едн. билет : 110 лв.
Дв. билет : 230 лв.