Пловдив - Варна

Линия : Пловдив - Варна - Медилин СД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 26 лв.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 7 ч. 19 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Медилин СД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Пловдив - Варна
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Виктори 13 ООД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 26 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Илиас Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Варна
България