Пловдив - Атина

Линия : Варна - Пирея - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 6 ч. 50 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Жп гара, Атина
Времетраене : 15 ч. 40 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Пловдив - Атина
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 112 лв.
Дв. билет : 186 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 112 лв.
Дв. билет : 186 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 133 лв.
Дв. билет : 239 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 133 лв.
Дв. билет : 239 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 133 лв.
Дв. билет : 239 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 133 лв.
Дв. билет : 239 лв.