Плевен - Стара Загора

Линия : Плевен - Стара Загора - ДЗЗД Белене Транс

Билети и информация
Заминава : Автогара, Плевен
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 4 ч. 25 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

ДЗЗД Белене Транс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Плевен - Стара Загора
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Плевен - Стара Загора
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Зара бус
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 18 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Стара Загора
България