Плевен - Ловеч

Линия : Плевен - Ловеч - ДЗЗД Белене Транс

Билети и информация
Еднопосочен билет : 2.5 лв.
Заминава : Автогара, Плевен
Пристига : Автогара, Ловеч
Времетраене : 55 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

ДЗЗД Белене Транс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Плевен - Ловеч
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 9:00 13:00 15:00 17:00
  • Вторник
    7:00 9:00 13:00 15:00 17:00
  • Сряда
    7:00 9:00 13:00 15:00 17:00
  • Четвъртък
    7:00 9:00 13:00 15:00 17:00
  • Петък
    7:00 9:00 13:00 15:00 17:00
  • Събота
    7:00 9:00 13:00 15:00 17:00
  • Неделя
    7:00 9:00 13:00 15:00 17:00
  • Празнични дни
    7:00 9:00 13:00 15:00 17:00
Автобусни линии
Плевен - Ловеч
Транспортни фирми

Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Ловеч
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Ловеч
България
Алекс ОК
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Ловеч
България
Зара бус
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Ловеч
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Ловеч
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Ловеч
България
М-бус
Заминава :
Плевен
България
Пристига :
Ловеч
България
Едн. билет : 2 лв.
Дв. билет : 16 лв.