Перник - София

Линия : Перник - София - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 3 лв.
Заминава : Автогара, Перник
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 1 ч. 32 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Перник - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:40 6:20 6:21 7:00 7:01 7:40 9:00 9:40 10:20 11:00 11:40
    13:00 13:40 14:20 15:00 15:40 17:00 17:40 18:20 19:00 19:40
  • Вторник
    5:40 6:20 6:21 7:00 7:01 7:40 9:00 9:40 10:20 11:00 11:40
    13:00 13:40 14:20 15:00 15:40 17:00 17:40 18:20 19:00 19:40
  • Сряда
    5:40 6:20 6:21 7:00 7:01 7:40 9:00 9:40 10:20 11:00 11:40
    13:00 13:40 14:20 15:00 15:40 17:00 17:40 18:20 19:00 19:40
  • Четвъртък
    5:40 6:20 6:21 7:00 7:01 7:40 9:00 9:40 10:20 11:00 11:40
    13:00 13:40 14:20 15:00 15:40 17:00 17:40 18:20 19:00 19:40
  • Петък
    5:40 6:20 6:21 7:00 7:01 7:40 9:00 9:40 10:20 11:00 11:40
    13:00 13:40 14:20 15:00 15:40 17:00 17:40 18:20 19:00 19:40
  • Събота
    7:15 8:15 10:15 11:15 13:15 14:15 16:15 17:15 19:15 20:15
  • Неделя
    7:15 8:15 10:15 11:15 13:15 14:15 16:15 17:15 19:15 20:15
Автобусни линии
Перник - София
Транспортни фирми

Румасия
Заминава :
Перник
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Перник
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 3 лв.
Пътнически превози - Перник
Заминава :
Перник
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 3 лв.