Пампорово-курорт - София

Линия : Смолян - София - Рожен експрес АД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 22 лв.
Заминава : Автогара, Смолян
Пристига : Автогара, Пампорово-курорт
Времетраене : 24 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Пампорово-курорт
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 11 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Рожен експрес АД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Смолян - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Пампорово-курорт - София
Транспортни фирми

Рожен експрес АД
Заминава :
Пампорово-курорт
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Витоша Експрес ООД
Заминава :
Пампорово-курорт
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Иво Топчиев
Заминава :
Пампорово-курорт
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Автобусна компания Рема ЕООД
Заминава :
Пампорово-курорт
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Рожен експрес АД
Заминава :
Пампорово-курорт
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.