Пазарджик - София

Линия : Хасково - Нюрнберг - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 1 ч. 55 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Пазарджик
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 1 ч. 55 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Нюрнберг
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:45
  • Вторник
    5:45
  • Сряда
    5:45
  • Четвъртък
    5:45
  • Петък
    5:45
  • Събота
    5:45
  • Неделя
    5:45
  • Празнични дни
    5:45
Автобусни линии
Пазарджик - София
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 9 лв.
Дв. билет : 14.4 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Георг
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Рачич
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Илиас Травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Никола Манолев ЕТ
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Роли 60
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
София
България