Пазарджик - Сливен

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 1 д. 4 ч. 40 мин.
Престой : 45 мин.
Заминава : Автогара, Пазарджик
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 6 ч. 5 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Пазарджик - Сливен
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Сливен
България
Илиас Травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Сливен
България
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Сливен
България
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Сливен
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Сливен
България