Пазарджик - Пловдив

Линия : Благоевград - Пловдив - Скаптопара 5 / Струма 11

Билети и информация
Еднопосочен билет : 5 лв.
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 3 ч. 19 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Пазарджик
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 34 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Скаптопара 5 / Струма 11

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Благоевград - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:50
  • Вторник
    6:50
  • Сряда
    6:50
  • Четвъртък
    6:50
  • Петък
    6:50
  • Събота
    6:50
  • Неделя
    6:50
  • Празнични дни
    6:50
Автобусни линии
Пазарджик - Пловдив
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Илиас Травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Медилин СД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 5 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Венцислав Ангелов - Глория Ве
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 4 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 3 лв.
Хеброс бус ООД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 4 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
В и В Травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 5 лв.
Пътнически превози Благоевград
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 3 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Георг
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България