Пазарджик - Пловдив

Линия : Благоевград - Пловдив - Пътнически превози Благоевград

Билети и информация
Еднопосочен билет : 3 лв.
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 4 ч. 26 мин.
Престой : 4 мин.
Заминава : Автогара, Пазарджик
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 1 ч.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Благоевград - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:20
  • Вторник
    6:20
  • Сряда
    6:20
  • Четвъртък
    6:20
  • Петък
    6:20
  • Събота
    6:20
  • Неделя
    6:20
  • Празнични дни
    6:20
Автобусни линии
Пазарджик - Пловдив
Транспортни фирми

Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 3 лв.
Хеброс бус ООД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 4 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
В и В Травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 5 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Георг
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Рачич
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Скаптопара 5 / Струма 11
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 5 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Илиас Травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Медилин СД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 5 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България