Пазарджик - Пловдив

Линия : Хаджидимово - Пловдив - Автобусна компания Попов - ГМ

Билети и информация
Еднопосочен билет : 3 лв.
Заминава : Автогара, Хаджидимово
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 3 ч. 22 мин.
Престой : 40 мин.
Заминава : Автогара, Пазарджик
Пристига : Автогара Родопи, Пловдив
Времетраене : 49 мин.
Престой : 1 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хаджидимово - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Автобусни линии
Пазарджик - Пловдив
Транспортни фирми

Георг
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Рачич
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Илиас Травел
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Скаптопара 5 / Струма 11
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 5 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Медилин СД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 5 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Венцислав Ангелов - Глория Ве
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 4 лв.
Хеброс бус ООД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 4 лв.