Пазарджик - Виена

Линия : Хасково - Нюрнберг - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 1 ч. 55 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Пазарджик
Пристига : Stadion Center, Olimpiaplatz 2, Виена
Времетраене : 16 ч. 55 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Нюрнберг
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:45
  • Вторник
    5:45
  • Сряда
    5:45
  • Четвъртък
    5:45
  • Петък
    5:45
  • Събота
    5:45
  • Неделя
    5:45
  • Празнични дни
    5:45
Автобусни линии
Пазарджик - Виена
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Виена
Австрия
Едн. билет : 72 лв.
Дв. билет : 141 лв.
Георг
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Виена
Австрия
Арда-Тур
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Виена
Австрия