Пазарджик - Берлин

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 7 ч. 45 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Пазарджик
Пристига : Централна автогара Кайзердам, Берлин
Времетраене : 1 д. 1 ч. 50 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Пазарджик - Берлин
Транспортни фирми

Рачич
Заминава :
Пазарджик
България
Пристига :
Берлин
Германия
Едн. билет : 180 лв.
Дв. билет : 320 лв.