Оряхово - София

Линия : Оряхово - София - Автобусна компания Орхи Ден

Билети и информация
Еднопосочен билет : 18 лв.
Заминава : Автогара, Оряхово
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 12 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Оряхово - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Оряхово - София
Транспортни фирми

Римеса 99 ЕООД
Заминава :
Оряхово
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.