Омуртаг - Шумен

Линия : Сливен - Шумен - Дорис

Билети и информация
Еднопосочен билет : 5 лв.
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара, Омуртаг
Времетраене : 2 ч. 30 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Омуртаг
Пристига : Автогара, Шумен
Времетраене : 1 ч. 28 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Дорис

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Сливен - Шумен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Омуртаг - Шумен
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Шумен
България
Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Шумен
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Шумен
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Шумен
България
Омуртаг Транс ООД
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Шумен
България
Едн. билет : 5 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Шумен
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Шумен
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Шумен
България