Омуртаг - Варна

Линия : София - Добрич - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 13 лв.
Двупосочен билет : 20.8 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Омуртаг
Времетраене : 4 ч. 30 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Омуртаг
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 2 ч. 30 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Добрич
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Омуртаг - Варна
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 13 лв.
Дв. билет : 20.8 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 13 лв.
Дв. билет : 20.8 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Варна
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Варна
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 13 лв.
Дв. билет : 20.8 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Омуртаг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 13 лв.
Дв. билет : 20.8 лв.