Обзор - Варна

Линия : Ямбол - Варна - Автобусна компания Чапъра

Билети и информация
Еднопосочен билет : 8 лв.
Заминава : Автогара, Ямбол
Пристига : Автогара, Обзор
Времетраене : 3 ч. 10 мин.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара, Обзор
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 1 ч. 3 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Автобусна компания Чапъра

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Автобусни линии
Обзор - Варна
Транспортни фирми

Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 8 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 7 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
М-бус
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Минибус Експрес
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 8 лв.