Обзор - Варна

Линия : Кърджали - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Автогара, Обзор
Времетраене : 6 ч. 20 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Обзор
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 1 ч.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кърджали - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Обзор - Варна
Транспортни фирми

М-бус
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Минибус Експрес
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 8 лв.
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 8 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 7 лв.
Автобусна компания Чапъра
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 8 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България