Нова Загора - Сливен

Линия : Пловдив - Сливен - Медилин СД

Билети и информация
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара, Нова Загора
Времетраене : 2 ч. 7 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Нова Загора
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Медилин СД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - Сливен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 12:00
  • Вторник
    7:00 12:00
  • Сряда
    7:00 12:00
  • Четвъртък
    7:00 12:00
  • Петък
    7:00 12:00
  • Събота
    7:00 12:00
  • Неделя
    7:00 12:00
  • Празнични дни
    7:00 12:00
Автобусни линии
Нова Загора - Сливен
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Дорис
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Илиас Травел
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Дорис
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Дорис
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Глобус – ЕС
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Леонид Леонидов ET
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Карат - С
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Сливен
България