Нова Загора - Пловдив

Линия : Шумен - Пловдив - Шумен пътнически автотранспорт ООД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Шумен
Пристига : Автогара, Нова Загора
Времетраене : 4 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Нова Загора
Пристига : Автогара Родопи, Пловдив
Времетраене : 2 ч. 30 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Шумен - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Нова Загора - Пловдив
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Медилин СД
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Леонид Леонидов ET
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Нова Загора
България
Пристига :
Пловдив
България