Неделино - Хасково

Линия : Неделино - Хасково - Автобусна компания Бористурист

Билети и информация
Заминава : Автогара, Неделино
Пристига : Автогара, Хасково
Времетраене : 3 ч. 10 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Неделино - Хасково
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
BGRazpisanie.com вече и за Android
Софтуер за автобусни билети