Момчилград - София

Линия : Крумовград - София - Детелина 555

Билети и информация
Еднопосочен билет : 23 лв.
Заминава : Автогара, Крумовград
Пристига : Автогара, Момчилград
Времетраене : 43 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Момчилград
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 2 ч. 36 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Детелина 555

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Крумовград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:30
  • Вторник
    4:30
  • Сряда
    4:30
  • Четвъртък
    4:30
  • Петък
    4:30
  • Събота
    4:30
  • Неделя
    4:30
  • Празнични дни
    4:30
Автобусни линии
Момчилград - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Кристал
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
София
България
Олмена
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 23 лв.