Момчилград - Кърджали

Линия : Момчилград - София - Олмена

Билети и информация
Заминава : Автогара, Момчилград
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 18 мин.
Престой : 2 мин.
Транспортна фирма

Олмена

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Момчилград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Момчилград - Кърджали
Транспортни фирми

Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
Детелина 555
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
Агора МДМ-5 Мехмед Бекир
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
АСИ - Георги Зангочев
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
АСИ - Георги Зангочев
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България