Момчилград - Кърджали

Линия : Златоград - София - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Заминава : Автогара, Златоград
Пристига : Автогара, Момчилград
Времетраене : 1 ч. 48 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Момчилград
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 20 мин.
Престой : 5 мин.
Разстояние : 17 км
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Златоград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Момчилград - Кърджали
Транспортни фирми

Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
АСИ - Георги Зангочев
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
Детелина 555
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
Олмена
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
Агора МДМ-5 Мехмед Бекир
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България
АСИ - Георги Зангочев
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Кърджали
България