Момчилград - Димитровград

Линия : Крумовград - Велико Търново - Автобусна компания Елит - Транс ЕООД

Билети и информация
Заминава : ул. Ахрида, Крумовград
Пристига : Автогара, Момчилград
Времетраене : 50 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Момчилград
Пристига : Автогара, Димитровград
Времетраене : 1 ч. 40 мин.
Престой : 10 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Крумовград - Велико Търново
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:15
  • Вторник
    5:15
  • Сряда
    5:15
  • Четвъртък
    5:15
  • Петък
    5:15
  • Събота
    5:15
  • Неделя
    5:15
  • Празнични дни
    5:15
Автобусни линии
Момчилград - Димитровград
Транспортни фирми

Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Димитровград
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Димитровград
България
Агора МДМ-5 Мехмед Бекир
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
Димитровград
България