Мизия - София

Линия : Козлодуй - София - Римеса 99 ЕООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 18 лв.
Двупосочен билет : 32 лв.
Заминава : Автогара, Козлодуй
Пристига : Автогара, Мизия
Времетраене : 21 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Мизия
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 10 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Римеса 99 ЕООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Козлодуй - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:30 7:00 16:00
  • Вторник
    4:30 7:00 16:00
  • Сряда
    4:30 7:00 16:00
  • Четвъртък
    4:30 7:00 16:00
  • Петък
    4:30 7:00 16:00
  • Събота
    4:30 7:00 16:00
  • Неделя
    4:30 7:00 16:00
  • Празнични дни
    4:30 7:00 16:00
Автобусни линии
Мизия - София
Транспортни фирми

Римеса 99 ЕООД
Заминава :
Мизия
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.