Малко Търново - Бургас

Линия : Малко Търново - Бургас - М-бус

Билети и информация
Заминава : Автогара, Малко Търново
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 1 ч. 28 мин.
Престой : -
Разстояние : 74 км
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Малко Търново - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30 8:00 9:30 14:30 16:30
  • Вторник
    6:30 8:00 9:30 14:30 16:30
  • Сряда
    6:30 8:00 9:30 14:30 16:30
  • Четвъртък
    6:30 8:00 9:30 14:30 16:30
  • Петък
    6:30 8:00 9:30 14:30 16:30
  • Събота
    6:30 8:00 9:30 14:30 16:30
  • Неделя
    6:30 8:00 9:30 14:30 16:30
  • Празнични дни
    6:30 8:00 9:30 14:30 16:30
BGRazpisanie.com вече и за Android
Софтуер за автобусни билети