Мадан - София

Линия : Мадан - София - Автобусна компания Рема ЕООД

Билети и информация
Заминава : Центъра, Мадан
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 5 ч. 34 мин.
Престой : 15 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Мадан - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Мадан - София
Транспортни фирми

Иво Топчиев
Заминава :
Мадан
България
Пристига :
София
България