Любимец - София

Линия : Свиленград - София - Автобусна компания Бойдеви

Билети и информация
Заминава : Автогара, Свиленград
Пристига : aвтогара, Любимец
Времетраене : 15 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : aвтогара, Любимец
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 45 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свиленград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Любимец - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Торре
Заминава :
Любимец
България
Пристига :
София
България