Ловеч - Плевен

Линия : Бургас - Плевен - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 2 лв.
Двупосочен билет : 16 лв.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара, Ловеч
Времетраене : 6 ч. 1 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Ловеч
Пристига : Автогара, Плевен
Времетраене : 35 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Бургас - Плевен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Ловеч - Плевен
Транспортни фирми

Зара бус
Заминава :
Ловеч
България
Пристига :
Плевен
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Ловеч
България
Пристига :
Плевен
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Ловеч
България
Пристига :
Плевен
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Ловеч
България
Пристига :
Плевен
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Ловеч
България
Пристига :
Плевен
България
Едн. билет : 2.5 лв.
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Ловеч
България
Пристига :
Плевен
България
Алекс ОК
Заминава :
Ловеч
България
Пристига :
Плевен
България
Автобусна компания Афродита Транс
Заминава :
Ловеч
България
Пристига :
Плевен
България