Летница - Ловеч

Линия : Свищов - Троян - Автобусна компания Феникс 2 ООД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Свищов
Пристига : Център, Летница
Времетраене : 57 мин.
Престой : 3 мин.
Заминава : Център, Летница
Пристига : Автогара, Ловеч
Времетраене : 33 мин.
Престой : 2 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свищов - Троян
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 13:00
  • Вторник
    7:00 13:00
  • Сряда
    7:00 13:00
  • Четвъртък
    7:00 13:00
  • Петък
    7:00 13:00
  • Събота
    7:00 13:00
  • Неделя
    7:00 13:00
  • Празнични дни
    7:00 13:00
BGRazpisanie.com вече и за Android
Изработка на уеб базиран софтуер