Лариса - Атина

Линия : Стара Загора - Ираклио - Илиас Травел

Билети и информация
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Лариса
Времетраене : 11 ч. 25 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Лариса
Пристига : Площад Омония, Атина
Времетраене : 5 ч.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Илиас Травел

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стара Загора - Ираклио
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15
  • Вторник
    4:15
  • Сряда
    4:15
  • Четвъртък
    4:15
  • Петък
    4:15
  • Събота
    4:15
  • Неделя
    4:15
  • Празнични дни
    4:15
Автобусни линии
Лариса - Атина
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Лариса
Гърция
Пристига :
Атина
Гърция
Юнион-Ивкони
Заминава :
Лариса
Гърция
Пристига :
Атина
Гърция
Илиас Травел
Заминава :
Лариса
Гърция
Пристига :
Атина
Гърция