Кюстендил - София

Линия : Кюстендил - София - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 7 лв.
Заминава : Автогара, Кюстендил
Пристига : Автогара Запад, София
Времетраене : 1 ч. 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кюстендил - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:15 7:45 9:15 10:00 11:00 12:15 13:40 15:00 16:00 17:00
  • Вторник
    6:15 7:45 9:15 10:00 11:00 12:15 13:40 15:00 16:00 17:00
  • Сряда
    6:15 7:45 9:15 10:00 11:00 12:15 13:40 15:00 16:00 17:00
  • Четвъртък
    6:15 7:45 9:15 10:00 11:00 12:15 13:40 15:00 16:00 17:00
  • Петък
    6:15 7:45 9:15 10:00 11:00 12:15 13:40 15:00 16:00 17:00
  • Събота
    6:15 7:45 9:15 10:00 11:00 12:15 13:40 15:00 16:00 17:00
  • Неделя
    6:15 7:45 9:15 10:00 11:00 12:15 13:40 15:00 16:00 17:00
  • Празнични дни
    6:15 7:45 9:15 10:00 11:00 12:15 13:40 15:00 16:00 17:00
Автобусни линии
Кюстендил - София
Транспортни фирми

Матпу
Заминава :
Кюстендил
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Кюстендил
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 7 лв.