Кърджали - Хасково

Линия : Златоград - София - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Заминава : Автогара, Златоград
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 2 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Автогара, Хасково
Времетраене : 55 мин.
Престой : 5 мин.
Разстояние : 46 км
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Златоград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Кърджали - Хасково
Транспортни фирми

Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Метро Плюс
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Метро Плюс
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Поли - М ООД
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България
КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Хасково
България