Кърджали - Стара Загора

Линия : Кърджали - Варна - Автобусна компания Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 55 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кърджали - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Кърджали - Стара Загора
Транспортни фирми

Автобусна компания Кристал
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 11 лв.
Агора МДМ-5 Мехмед Бекир
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 11 лв.
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 11 лв.
КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Стара Загора
България