Кърджали - София

Линия : Златоград - София - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Заминава : Автогара, Златоград
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 2 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 10 мин.
Престой : -
Разстояние : 277 км
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Златоград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Кърджали - София
Транспортни фирми

Олмена
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Мариета ЕТ
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Ела - Борис Будев
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Картал Тур
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Автобусна компания Бористурист
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.
Детелина 555
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България