Кърджали - София

Линия : Ардино - София - Картал Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 22 лв.
Заминава : Автогара, Ардино
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 1 ч. 15 мин.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 15 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Картал Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ардино - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Кърджали - София
Транспортни фирми

Детелина 555
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Олмена
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Ела - Борис Будев
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Мариета ЕТ
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Автобусна компания Бористурист
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.