Кърджали - София

Линия : Неделино - София - Автобусна компания Бористурист

Билети и информация
Еднопосочен билет : 21 лв.
Заминава : Автогара, Неделино
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 2 ч.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 10 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Неделино - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Кърджали - София
Транспортни фирми

Ела - Борис Будев
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Мариета ЕТ
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Картал Тур
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Детелина 555
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Олмена
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България