Кърджали - Първомай

Линия : Момчилград - София - Олмена

Билети и информация
Заминава : Автогара, Момчилград
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 18 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Автогара, Първомай
Времетраене : 1 ч. 29 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Олмена

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Момчилград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Napazari.com : Техника за бита
Софтуер за автобусни билети