Кърджали - Поповица

Линия : Момчилград - София - Олмена

Билети и информация
Заминава : Автогара, Момчилград
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 18 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Автогара, Поповица
Времетраене : 1 ч. 40 мин.
Престой : 15 мин.
Транспортна фирма

Олмена

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Момчилград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Кърджали - Поповица
Транспортни фирми

Детелина 555
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Поповица
България
Ела - Борис Будев
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Поповица
България