Кърджали - Поморие

Линия : Кърджали - Варна - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Заминава : Автогара 21-ви век, Кърджали
Пристига : Център, Поморие
Времетраене : 3 ч. 1 мин.
Престой : 1 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кърджали - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Кърджали - Поморие
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
Поморие
България