Кърджали - Обзор

Линия : Кърджали - Варна - Автобусна компания Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Автогара, Обзор
Времетраене : 6 ч. 20 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кърджали - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
BGRazpisanie.com вече и за Android
Софтуер за автобусни билети