Крумовград - София

Линия : Крумовград - София - Детелина 555

Билети и информация
Еднопосочен билет : 25 лв.
Заминава : Автогара, Крумовград
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Детелина 555

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Крумовград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:30
  • Вторник
    4:30
  • Сряда
    4:30
  • Четвъртък
    4:30
  • Петък
    4:30
  • Събота
    4:30
  • Неделя
    4:30
  • Празнични дни
    4:30
Napazari.com : Техника за бита
Изработка на уеб базиран софтуер