Крумовград - Димитровград

Линия : Крумовград - Плевен - Автобусна компания Елит - Транс ЕООД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Крумовград
Пристига : Автогара, Димитровград
Времетраене : 2 ч. 29 мин.
Престой : 10 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Крумовград - Плевен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Крумовград - Димитровград
Транспортни фирми

Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Крумовград
България
Пристига :
Димитровград
България