Кресна - Симитли

Линия : Петрич - София - Автобусна компания Чона

Билети и информация
Заминава : Автогара, Петрич
Пристига : Автогара, Кресна
Времетраене : 51 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Кресна
Пристига : Автогара, Симитли
Времетраене : 20 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Автобусна компания Чона

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Петрич - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 7:30 10:00
  • Вторник
    6:00 7:30 10:00
  • Сряда
    6:00 7:30 10:00
  • Четвъртък
    6:00 7:30 10:00
  • Петък
    6:00 7:30 10:00
  • Събота
    6:00 7:30 10:00
  • Неделя
    6:00 7:30 10:00
  • Празнични дни
    6:00 7:30 10:00
Автобусни линии
Кресна - Симитли
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Кресна
България
Пристига :
Симитли
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Кресна
България
Пристига :
Симитли
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Кресна
България
Пристига :
Симитли
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Кресна
България
Пристига :
Симитли
България
Сандански 5
Заминава :
Кресна
България
Пристига :
Симитли
България
Сандански 5
Заминава :
Кресна
България
Пристига :
Симитли
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Кресна
България
Пристига :
Симитли
България