Козлодуй - София

Линия : Козлодуй - София - Римеса 99 ЕООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 18 лв.
Двупосочен билет : 32 лв.
Заминава : Автогара, Козлодуй
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 33 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Римеса 99 ЕООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Козлодуй - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:30 7:00 16:00
  • Вторник
    4:30 7:00 16:00
  • Сряда
    4:30 7:00 16:00
  • Четвъртък
    4:30 7:00 16:00
  • Петък
    4:30 7:00 16:00
  • Събота
    4:30 7:00 16:00
  • Неделя
    4:30 7:00 16:00
  • Празнични дни
    4:30 7:00 16:00
Автобусни линии
Козлодуй - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Скорпио 05 ООД
Заминава :
Козлодуй
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 15 лв.
Автобусна компания Скорпио 05 ООД
Заминава :
Козлодуй
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 15 лв.