Козлодуй - София

Линия : Козлодуй - София - Автобусна компания Скорпио 05 ООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 15 лв.
Заминава : Автогара, Козлодуй
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 50 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Козлодуй - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:15
  • Вторник
    5:15
  • Сряда
    5:15
  • Четвъртък
    5:15
  • Петък
    5:15
  • Събота
    5:15
  • Неделя
    5:15
  • Празнични дни
    5:15
Автобусни линии
Козлодуй - София
Транспортни фирми

Римеса 99 ЕООД
Заминава :
Козлодуй
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Автобусна компания Скорпио 05 ООД
Заминава :
Козлодуй
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 15 лв.