Китен - Созопол

Линия : Царево - София - Карат - С

Билети и информация
Заминава : Автогара, Царево
Пристига : Автогара, Китен
Времетраене : 25 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Китен
Пристига : Автогара, Созопол
Времетраене : 35 мин.
Престой : 2 мин.
Транспортна фирма

Карат - С

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Царево - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Китен - Созопол
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Китен
България
Пристига :
Созопол
България
М-бус
Заминава :
Китен
България
Пристига :
Созопол
България
Едн. билет : 2.5 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Китен
България
Пристига :
Созопол
България
Дорис
Заминава :
Китен
България
Пристига :
Созопол
България